Anglické názvy

Latex Fóra Diskuze Anglické názvy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Rajmic a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2606 odpověď

  Jiří

  Dobrý den,
  již několik dní řeším problém s anglickými nadpisy. Místo Obsahu se mi vytváří Contents, místo Literatury Bibliography apod. Zkoušel jsem vše přeinstalovat, nebo nainstalovat na jiný PC. Také jsem zkoušel místo TeXnicCentra Texmaker, ale problém přetrvává. Jinak vše funguje správně, čeština a české znaky fungují. Mohl by mi, prosím, někdo poradit?

  Děkuji

  #2607 odpověď

  Pavel Rajmic

  První reakce by mohla být „přepněte si šablonu do češtiny“. Ale to jste asi udělal.
  Prosím pošlete mi na email Váš .log soubor a soubor thesis.sty.

  #2608 odpověď

  Honza

  Dělalo mně to stejné. Měl jsem stažený miktex z tohoto webu (1,5GB file)
  Odinstaloval jsem jej. Nainstaloval poslední verzi od miktexu… provedl update z konsole miktexu… otevřel projekt v texcentriku… spustil kompilaci… nechal nainstalovat všechny package co jsi řekl (včetně babel)… a už to jede. Jen ta první kompilace trvá trošku dýl, než si všechny package postahuje z internetu.
  Snad pomůže.

  #2614 odpověď

  Pavel Rajmic
  Správce

  Ověřeno, že Jiří měl starou verzi distribuce MiKTeX (kterou jsem pro jistotu již smazal). Balíček babel je v ní ve verzi 3.8, což nové šabloně (v3.03) nestačí. Jak psal Honza, stačí přeinstalovat MiKTeX (zbytek ne) a problém zmizí.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Anglické názvy
Osobní informace: